Dom - Łódź

DOM W ŁODZI /146m2/
INWESTYCJA DLA PRYWATNEGO INWESTORA
/Utworzono lipiec 2015r./

Dom po przebudowie z lat 70tych.
Głównym celem było częściowe  podzielenie przestrzeni na nowo ,aby otrzymać funkcjonalne pomieszczenia przy zachowaniu jak największej otwartej przestrzeni.
Cześć dzienna została podzielona na strefę jadalnianą z dużym reprezentacyjnym stołem idealnym na przyjmowanie gości oraz strefę wypoczynkową której centralnym punktem jest  duża wygodna kanapa. Kuchnia znajdująca się obok ,tworzy niezależną całość ,a jej osobna lokalizacja czyni tę strefę bardziej swobodną. Pierwotny ,długi korytarz został zmieniony na dodatkową łazienkę oraz dużą spiżarnię.

Część domu znajdująca się na piętrze to pomieszczenia  tworzące prywatną strefę lokatorów. Sypialnia utrzymana w kolorach szarości z dużym łóżkiem i ciężkimi zasłonami przywołuje odczucie intymności i bezpieczeństwa. Znajdująca się obok łazienka została zaprojektowana w formie wygodnego salonu kąpielowego z wanną na podwójnym podświetlonym podeście.
W przestrzeni zdominowanej  przez kobiety ,niezwykle istotnym okazało się wydzielenie przestronnych garderób. A młodsza lokatorka ma oddzielną sypialnię i pokój do relaksu.
Dom utrzymany w spójnych kolorach i formach  tworzy nierozerwalną  całość.

 

View the embedded image gallery online at:
http://designhouse.pl/projekt/71-dom-lodz-9#sigProIdfbc749e7bf